Forum rules

Opšta pravila:
• Pročitajte: Pravilnik foruma / Forum Rules
• Zabranjeno je vređanje i omalovažavanje članova foruma po bilo kom osnovu.
• Spam (Post) mora imati veze sa temom, u suprotnom biće obrisan od strane Global Moderatora/Moderatora, a korisnik kažnjen warn-om.
• Dupli postovi su strogo zabranjeni.
• Nemojte pisati "Hvala", imate opciju "hvala".
• Za sve probleme/nejasnoće obratite se Global Moderatorima/Moderatorima.
• Sve slike
OBAVEZNO stavite u SPOILER.
• Za nepoštovanje pravila sledi Warn.
NAPOMENA: 3 warna = ban sa foruma 5 dana.

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

Steam/CS:GO Zarada.

Post subject: Steam/CS:GO Zarada.
Posted: 22 Jul 2018, 22:00 
Fatality | Public Admin

Online: 50d 23h 39m 40s
Has thanked: 70 times
Been thanked: 81 times
Medals: 3

Aktivnost (1) Dobar Admin (1) Dobar Igrac (1)
Tokom ovih par nedelja posecivao sam razne sajtove kako bih imao lepsu kolekciju skinova na cs:go, svi su imali neke cake, tipa da uplatite nesto da bi ste povukli bilo sta, ili scam/sajtovi za kockanje, ili jednostavno su profiti bili extremno mali i nisu bili vredni vremena.

Nedavno sam naisao na jedan koji nema bas neku extremnu zaradu ali je sasvim fer za razliku od ostalih, zaradicete u sustini koliko ste vi spremni vremena da ulozite, a prostije od ovoga ne moze da bude. Skupljanje poena ovde je po meni stvarno ono glupost da tako kazem, treba da ostajate afk na njihovim serverima na cs go mi pada na pamet, uradite to preko noci kad spavate i zaradite 0.10 centi bukvalno ne radeci nista (sem racuna za struju haha).

Sto se sajta tice, legitiman je sto se tice povlacenja vase zarade, cak i ako imate 0.01 cent mozete ga povuci sto mi se jako svidja, jer drugi uvek zahtevaju nesto, za sad sam povukao 1$ i za sada sta znam, zadovoljan sam.

NAPOMENA: Ovo je mala zarada, cisto za one koje bi zeleli da imaju neki bolji skin u nekoj igri (ne samo csgo), ili da kupe neku jeftinu igru preko Steam-a, ili da povuku na paypal account pa da uzmu sebi...pljeskavicu ? xD

LINK: Sajt koji je u pitanju i na kom se mozete registrovati preko ovog linka (dobijate automatski 500poena) u pitanju je moj referal, nema tu tajni nekih, ja dobijem nesto, vi dobijete nesto: https://www.idle-empire.com/r/znkygr

Toliko od mene, ukoliko budete imali bilo kakvih problema, napisite ovde dole, pozdrav i sretno!

Profile  

Post subject: Re: Steam/CS:GO Zarada.
Posted: 30 Jul 2018, 01:55 
Fatality | Public Head Admin

Years of membership:
  Years of membershipYears of membership

Online: 66d 15h 25m 32s
Has thanked: 235 times
Been thanked: 219 times
Medals: 5

Aktivnost (1) Dobar Admin (1) Spamer (1) Vernost (1)

Bot (1)
Dobar sait!

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ]